Pracownik utrzymania czystości | Best Western Hotel Jurata | Hotel na Półwyspie Helskim | Jurata

Pracownik utrzymania czystości

Featured - slides

Best Western Hotel Jurata poszukuje Kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Best Western Hotel Jurata w Juracie

Zadania:

  • Sprzątanie w pokojach hotelowych, korytarzach oraz pomieszczeniach wspólnych znajdujących się na terenie hotelu, zgodnie z wymogami i standardami pracy,
  • Sporządzanie raportów i rozliczeń dot. sprzątania pokoi,
  • Ścisła współpraca z innymi działami hotelu,
  • Wykonywanie raportów wg ustalonych standardów.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Dyspozycyjność,
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferujemy:

  • Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bogaty pakiet socjalny dla Pracownika oraz członków rodziny,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji mailem z dopiskiem Pracownik utrzymania czystości na adres: mszopa@hotel-jurata.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 39G, 02-148 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Holding Hotelowy sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 39G, 02-148 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, które będą mieć miejsce w okresie 1 roku od dnia wyrażenia zgody.”

Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności dostępną na stronie http://phh.pl/polityka-prywatnosci-dla-kandydatow-do-pracy/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Best Western Hotel Jurata jest zarządzany przez Polski Holding Hotelowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Komitetu Obrony Robotników 39G, 02-148 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 000047774, o kapitale zakładowym 957.750.000,00 zł (NIP 522-24-82-605, REGON 016046030).

Banners

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Wnętrza naszych pokoi zaskakują harmonią. Utrzymane są w spokojnych tonacjach kolorystycznych.
Wiele z nich ma widok na las sosnowy.
Wszystkie mają łazienki, telewizor, klimatyzację, dostęp do Wi-Fi.

W naszym hotelu znajduje się basen rekreacyjny, jacuzzi, strefa saun, sala fitness oraz jedyna na Półwyspie Helskim kręgielnia.
Na wycieczki wypożyczamy rowery, a na spacery udostępniamy kije do Nordic Walking.

Czerpiemy z bogactwa natury, oferując naszym gościom pobyt w miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku, 250 m od Morza Bałtyckiego.
Nasz hotel to miejsce dla tych, którzy cenią sobie kameralność, kontakt z naturą i relaks.
Nadmorska atmosfera pomaga odnaleźć spokój, wspiera regenerację i odpoczynek.